מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת

מתיחת בטן

כך תפטרי מהפאוץ׳ לתמיד

ככל שהשנים עוברות אנחנו רוכשות יותר ניסיון, יותר פרופורציות ויותר שלווה, אך ברוב הפעמים גם הגוף שלנו משתנה. בין עליות וירידות במשקל, להריונות, ובכלל – לחיים עצמם, אנו זוכות לא מעט פעמים בעודפי עור וכרס נשית קטנה שמסרבים להעלם. זה טבעי והגיוני, אך אם אתן מוצאות עצמכן מוטרדות מכך, דעו שזוהי לא גזירת גורל – והיום, הפתרון ההוליסטי שלנו יעיל יותר מתמיד.

        

        

        

לפני           אחרי

לפני

אחרי

        

נגן וידאו

תוצאות טבעיות ומרשימות שמזכירות את התקופה שלפני ההריונות

מתיחת בטן מאפשרת לנו לטפל בשלוש בעיות עיקריות, עודף עור (הפאוץ' הידוע לשמצה), מצבורי שומן עיקש שאינם מגיבים לספורט ודיאטה והתרחקות של שרירי הבטן – המשווים לבטן את המראה הרפוי וה"עייף" חרף כל המאמצים שלך. 

באמצעות הניתוח, אנו יכולים לבצע מספר פעולות שונות, שביחד נותנות את התוצאה הטובה והטבעית ביותר. מתיחת הבטן מאפשרת לנו ממש "לפסל" את הבטן מחדש: אנו מתמקדים בקירוב השרירים לקו האמצע, מסירים את עודפי העור והשומן, מבצעים שאיבות שומן ממוקדות באזור המותניים ולבסוף מבצעים מתיחה של העור שנותר על דופן נבטן המפוסלת והשטוחה – כך שהתוצאה תהיה מרשימה במיוחד – כזו שמזכירה את בטן הנעורים שלפני ההריונות, וכזו שתמשך לעוד הרבה שנים של הנאה.

איתך, מההתחלה ועד הסוף

כמרפאה פרטית ובוטיקית, אנו יודעים שאלו הפרטים הקטנים שהופכים את חווית הטיפול לטובה ונעימה. ד"ר וולף מקיים פגישות אבחון וייעוץ אישיות, בהן תוכלו לקבל את כל המידע על הטיפולים הקיימים, החלופות האפשריות, והשיטות העדכניות ביותר. תוכלו לבנות את תכנית הטיפול המתאימה לכם ביותר, ולצאת לדרך חדשה ומרגשת, בידיעה שאתם בידיים מצויינות. הליווי שלנו לא מסתיים ביום הניתוח, ואנחנו מחברים כוחות עם כל הטכנולוגיות והידע הנוכח כדי להגיע איתך בתום תקופת ההחלמה לתוצאה הטובה ביותר האפשרית תוך כדי חוויה חלקה ונעימה.

        

מעוניינים להגשים חלום?

השאירו פרטים וצוות הקליניקה יצור עמכם קשר

לקביעת התייעצות אישית עם הרופא

אנא השאירו פרטים

מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת

כל הזכויות שמורות © 2022

המרפאה מונגשת לבעלי מוגבלויות - הצהרת נגישות

דילוג לתוכן