מתיחת פנים - זה לא ג׳וקר, זה אס

אריאלה, שם בדוי

את ההחלטה לעבור ניתוח מתיחת פנים – לא קיבלתי בקלות. זו הייתה פנטזיה שהתחלתי להשתעשע בה כבר לפני 10 שנים, כשהכבדות החלה להופיע במרכז הפנים. האישיות הבשלה, הנשית והשלמה שהתעצבה לאורך השנים – פשוט לא התאימה למראה העייף והכבד הזה שפגשתי במראה.

אבל מהצד השני ראיתי נשים מתוחות מדי, במראה מופתע-תמידית. ראיתי אותן בפגישות עסקיות, במלונות מפוארים ואפילו פה בשכונה. הן היו עשויות באופן לא טבעי ומוגזם שרק גרם לי להירתע מהרעיון יותר ויותר.

“תחשבי כמו מלכה. מלכה לא מפחדת להיכשל. כישלון הוא אבן דרך נוספת לגדולה. "
אופרה ווינפרי

איך אפשר להימנע ממראה ״מתוח״ מדי

את האנרגיות המשכתי להשקיע בעסק המשפחתי שהלך ופרח, ובעיקר בפירות שסוף-סוף קטפנו. הרשינו לעצמנו גיחות קטנות ומפנקות לחו"ל, בית חדש ומשגע, אימוני יוגה משותפים והמון זמן איכות ובילויים עם המשפחה המקסימה שהקמנו. הפנים שלי לא מנעו ממני להגיע לכל זה, ובזה התרכזתי.

עד לרגע בו הבן הבכור שלי והחברה המתוקה שלו הודיעו לנו שהם מתחתנים. ברגע שנרגעתי מההתרגשות הראשונית (שכללה שבוע של ריחוף ועדכון כל אנשי העולם) ידעתי שאני לחתונה הזו מגיעה במיטבי. הגוף שלי חזק ומחוטב תודות לאימוני היוגה הקבועים, וידעתי שאני אמצא שמלה נהדרת. קיוויתי שהמאפרת תדע להתמודד עם המראה הכבד של הפנים שלי, ואפילו שיחקתי עם רעיון ההזרקות (לרגע).

הנס הפרטי שלי הגיע בזמן שיחת וידאו עם חברה יקרה שחיה בניו-יורק.

צלצלתי לספר לה על החדשות המרגשות, ונדהמתי לראות אותה. היא נראתה בדיוק (!) כמו שנראתה בימי האוניברסיטה העליזים שלנו יחד. כאילו נכנסה לתוך מכונת זמן, ויצאה לפני 20 שנים. אחרי הבטחה שלה להגיע כאורחת כבוד לחתונה, לא התאפקתי ואמרתי לה "מושלמת. עכשיו ספרי לי איך אני מגיעה לחתונה כשאני נראית כמוך!" (בגילי אני יודעת שחברות טובה נמדדת בגילוי סודות שווים, ואיזה סוד שווה היה לה!).

"קוראים לזה DEEP PLANE, וזה ניתוח שגורם לכל נשות ניו-יורק להראות הרבה יותר צעירות ממה שהן" היא צחקה. "היופי במתיחת פנים מוצלחת – הוא שאף אחד לא יכול להבחין בה."

אמרה- וצדקה.

חיפוש קצר בגוגל ומצאתי את המאסטר לניתוח הזה כאן בישראל (שגם למד הישר ממוביל הטכניקה בארה"ב – זכיתי!). מסתבר שהסוד הזה כבר קיים לא מעט שנים אבל מנתחים פחדו להתקרב. הניתוח הזה נחשב כעבודת אומנות של ממש, מורכבת ו"תפורה" באופן מאוד אישי. היא מאפשרת למנתח להתמקד בנקודות אסטרטגיות (לעומת מתיחה כללית של הפנים) ולהעניק מראה כל-כך טבעי וצעיר.

"אל תתני לאף אחד לדבר בשבילך, ואל תסמכי על אחרים שילחמו בשבילך."

מישל אובמה

ולסוף הסיפור (שהוא לגמרי רק ההתחלה) – החתונה הייתה מושלמת, אני הייתי 3 חודשים לאחר הניתוח, והתגובות של האורחים היו נלהבות ומרגשות ממש. אני פגשתי את עצמי שהכרתי, ולראשונה מזה שנים מרגישה שהפנים והחוץ אחד הם, מוכנה לכבוש (שוב) את העולם. חלום!

לפרטים נוספים על שיטת הדיפ פליין המהפכנית

המרפאה מונגשת לבעלי מוגבלויות - הצהרת נגישות

מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת

כתובת: הברזל 28, רמת החייל
טלפון: 073-3745605

כל הזכויות שמורות © 2022

דילוג לתוכן